Vzdálená podpora
Stáhnout

O nás

Společnost ARDin CZ s.r.o. jsme založili v roce 2011 za účelem poskytování špičkových a profesionálních IT služeb.

Naše společnost při správě zákaznických IT infrastruktur, využívá svých mnohaletých zkušeností, vlastního týmu vyškolených IT specialistů.
Ve všech oblastech našeho podnikání preferujeme osobní a profesionální přístup.

Pro naše zákazníky vytváříme řešení na míru, na základě jejich individuálních potřeb, s ohledem na maximální efektivitu a zabezpečení systémů a tím související úsporu nákladů.

Naším cílem je nabídnout zákazníkům převzetí komplexní odpovědnosti za veškerý servis s jasnou garancí dostupnosti a úrovně služeb. Těchto cílů dosahujeme především pomocí moderních a vyspělých monitorovacích a dohledových nástrojů, které umožňují proaktivní monitoring.

Případné technické problémy, které by mohly narušit provoz firmy, okamžitě vyhodnocujeme našimi dohledovými systémy a automaticky předáváme operátorům helpdesku, kteří je řeší dříve, než se o nich zákazník vůbec dozví. Tím dochází ke značným úsporám nákladů spojených s provozem.

V oblasti servisu, technické podpory, ale i dodávek a montáže nových systémů využíváme dlouholetých zkušeností vlastního technického týmu.

Specialisté naší společnosti pracují jako dobře sehraný tým a všechny nabízené technologie jsou reálně vyzkoušené a používané.


VYBRANÍ PARTNEŘI:

Vybrané reference

Služby, které podporují naše podnikání, nakupujeme od specializovaných partnerů. ARDin nabízí špičkovou infrastrukturu a skvělou flexibilitu.

Ing. Michal Pražák

Když jsme hledali spolehlivou společnost, která by nám zajistila kamerový systém u nás ve firmě, zvolili jsme právě firmu Ardin. Zpětně hodnotíme, že jsme nemohli vybrat lépe. Technici vše profesionálně a rychle nainstalovali, zaškolili nás a poskytli nám kvalitní podporu. Víme, že se na firmu ARDin můžeme vždy s klidným srdcem obrátit.

Robert Harenčák, RM interiéry s.r.o.