Vzdálená podpora
Stáhnout

O nás

Společnost ARDin CZ s.r.o. jsme založili v roce 2011 za účelem poskytování špičkových a profesionálních IT služeb.

Naše společnost při správě zákaznických IT infrastruktur, využívá svých mnohaletých zkušeností, vlastního týmu vyškolených IT specialistů.
Ve všech oblastech našeho podnikání preferujeme osobní a profesionální přístup.

Pro naše zákazníky vytváříme řešení na míru, na základě jejich individuálních potřeb, s ohledem na maximální efektivitu a zabezpečení systémů a tím související úsporu nákladů.

Naším cílem je nabídnout zákazníkům převzetí komplexní odpovědnosti za veškerý servis s jasnou garancí dostupnosti a úrovně služeb. Těchto cílů dosahujeme především pomocí moderních a vyspělých monitorovacích a dohledových nástrojů, které umožňují proaktivní monitoring.

Případné technické problémy, které by mohly narušit provoz firmy, okamžitě vyhodnocujeme našimi dohledovými systémy a automaticky předáváme operátorům helpdesku, kteří je řeší dříve, než se o nich zákazník vůbec dozví. Tím dochází ke značným úsporám nákladů spojených s provozem.

V oblasti servisu, technické podpory, ale i dodávek a montáže nových systémů využíváme dlouholetých zkušeností vlastního technického týmu.

Specialisté naší společnosti pracují jako dobře sehraný tým a všechny nabízené technologie jsou reálně vyzkoušené a používané.


VYBRANÍ PARTNEŘI:

Vybrané reference

O naše počítače a servery je výborně postaráno, nyní se již mohu plně věnovat chodu společnosti. Náš partner v IT nabízí špičkové softwarové řešení a skvělou flexibilitu.

Ing. Václav Starý, prokurista společnosti DHV PRO, spol. s r.o.

Všichni naši zaměstnanci si mohou pomocí dohledového systému přivolat vzdálenou pomoc technika, který se jim ozve a vyřeší případný problém. Tento systém nám plně vyhovuje.

Nikolas Adámek, Cacovické závody s.r.o.