Vzdálená podpora
Stáhnout

Cloud pro Ekonomický systém POHODA

ARDin CLOUD

je řešení pro provozování Ekonomického systému POHODA pro více uživatelů a dalších aplikací PAMICA, TAX, GLX na cloud serverech s maximální bezpečností a pravidelným zálohováním. Do cloudu se přihlásíte kdekoliv přes internetový prohlížeč, aplikaci Remote App nebo vzdálenou plochu. 

 

POHODA Ekonomický systém
POHODA
Ekonomický systém

POHODA SQL
Ekonomický systém

POHODA SQL E1
Informační systém

PAMICA
Peronalistika a mzdy

TAX
Daňová přiznání

POHODA
Business intelligence

Bezpečnost

ARDin cloud je provozován v datacentrech Geetoo s certifikací vysoké úrovně. Tato datacentra patří mezi nejbezpečnější v Evropě. Díky používaným technologiím, jako je VPN, šifrování dat na storage, firewally a pokročilý virtualizační software, jsou Vaše data uložena na bezpečném místě. 

Garance dostupnosti

ARDin cloud je provozován na profesionálních komponentách od předních výrobců, kterými jsou Hewlett Packard Enterprise nebo VMware. Garantujeme maximální dostupnost služby SLA až 99,99%. Nemusíte mít obavy o bezpečný chod Vašich služeb a aplikací v cloudu. 

Technická podpora

Postaráme se za Vás o instalaci aktualizací a převod dat na nejnovější verzi. Všichni naši zákazníci mají k dispozici technickou podporu na telefonu včetně Helpdesku a možnosti vzdáleného připojení pro rychlejší řešení případných požadavků. 

Nízké náklady

Není třeba se obávat nových nebo neočekávaných projektů. Je možné kdykoliv začít a dle potřeby růst. Výkonu je dostatek a je k dispozici téměř ihned za předem známou cenu.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz

Ceník

Ekonomický systém Pohoda MDB pro 1-10 uživatelů   cena 990 Kč bez DPH měsíčně
Ekonomický systém Pohoda SQL   cena 2.490 Kč bez DPH měsíčně
Ekonomický systém Pohoda SQL E1   cena 2.490 Kč bez DPH měsíčně
CAL licence   cena 198 Kč bez DPH měsíčně

 

Zaujala Vás tato nabídka? Chcete se na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat:

Vybrané reference

O naše počítače a servery je výborně postaráno, nyní se již mohu plně věnovat chodu společnosti. Náš partner v IT nabízí špičkové softwarové řešení a skvělou flexibilitu.

Ing. Václav Starý, prokurista společnosti DHV PRO, spol. s r.o.

Dlouho jsem pro svoji firmu hledal kvalitního IT partnera, nyní, když jsem začal spolupracovat s firmou ARDin CZ, pomohli mi v komunikaci s dodavateli ostatních systémů.

Doc.Ing. Boris Gajdošík CSc., ALBION MORAVIA s.r.o.