Vzdálená podpora
Stáhnout

Microsoft office 365 pro jednotlivce

Office 365 pro jednotlivce


Office pro vás

Office 365 pro jednotlivce je předplatné navržené k tomu, aby vám umožnilo pracovat prakticky odkudkoliv a na vašem oblíbeném zařízení.

Teď obsahuje nové aplikace Office 2016 pro PC a Mac.

Kompatibilní s Windows 7 a novějšími verzemi. Office 2016 pro Mac vyžaduje Mac OS X 10.10. Je potřeba mít účet Microsoft.

Nainstalované aplikace Office

Získáte nainstalované aplikace, které znáte a kterým věříte – Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access.

Teď obsahuje nové aplikace Office 2016 pro PC a Mac.

Práce na různých zařízeních

Získáte nainstalovaný Office na jeden počítač PC nebo Mac, jeden tablet a jeden telefon (včetně zařízení s Windows a Androidem™ a zařízení Apple®).

Další výhody předplatného

1 TB cloudového úložiště OneDrive a k tomu měsíčně 60 minut pro volání na mobilní telefony i pevné linky přes Skype.Office 365 pro jednotlivce obsahuje:

Nainstalované aplikace Office

Vždycky budete mít nejnovější nainstalované verze Wordu, Excelu, PowerPointu, OneNotu, Outlooku, Publisheru a Accessu. Své nápady si budete moct zaznamenat způsobem, který vám nejvíce vyhovuje – pomocí klávesnice, pera nebo dotykové obrazovky.

Práce na různých zařízeních

Získejte nainstalovaný Office na jeden počítač PC nebo Mac, jeden tablet a jeden telefon (včetně zařízení Windows, Apple® a Android™). .

Dostupnost aplikací a funkce se liší v závislosti na platformě a zařízení.

PC: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access ve verzích Office 2016. Vyžaduje se systém Windows 7 nebo novější.

Mac: Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook ve verzích Office 2016. Office 2016 pro Mac vyžaduje Mac OS X 10.10 nebo novější.

Tablet s Windows: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access ve verzích Office 2016. Vyžaduje se systém Windows 8 nebo novější. Aplikace Office Mobile (Word, Excel, PowerPoint a OneNote) vyžadují Windows 10.

Telefon s Windows: Aplikace Office Mobile (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook Pošta a Outlook Kalendář) vyžadují Windows 10.

iOS: Office pro iPad® a iPhone® vyžaduje systém iOS 8.0 nebo novější. Office pro iPad Pro® vyžaduje systém iOS 9.0 nebo novější.

Android: Office pro Android™ si můžete nainstalovat na tablety a telefony, které splňují tyto podmínky: Běží na nich systém Android verze KitKat 4.4 nebo novější a mají procesor ARM nebo Intel x86.

Přístup odkudkoliv

Získáte 1 TB cloudového úložiště OneDrive pro dokumenty, fotky a videa, abyste je mohli upravovat a sdílet odkudkoliv a pomocí všech svých zařízení.

Stále v kontaktu díky Skypu

Díky 60 minutám pro volání po celém světě přes Skype můžete zůstat v kontaktu s rodinou a přáteli z celého světa. S minutami volání přes Skype můžete volat na mobilní telefony a pevné linky z libovolného zařízení, na kterém je nainstalovaný Skype, třeba z mobilního telefonu, tabletu, televize atd.

Vždycky aktuální

S aktivním předplatným Office 365 pro jednotlivce si už nebudete muset dělat starosti s upgradováním Office, protože budete mít vždycky ty nejnovější aplikace, funkce a služby Office.

Podpora od Microsoftu

Jako předplatitelé Office 365 můžete získat pomoc přímo od odborníků vyškolených společností Microsoft – přes telefon nebo chat a bez dalších poplatků.


Orientační cena ročního předplatného 1.338 Kč bez DPH / 1.619 Kč s DPH.


Zaujala Vás tato nabídka? Chcete se na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat:

Vybrané reference

Dlouho jsem pro svoji firmu hledal kvalitního IT partnera, nyní, když jsem začal spolupracovat s firmou ARDin CZ, pomohli mi v komunikaci s dodavateli ostatních systémů.

Doc.Ing. Boris Gajdošík CSc., ALBION MORAVIA s.r.o.

Všichni naši zaměstnanci si mohou pomocí dohledového systému přivolat vzdálenou pomoc technika, který se jim ozve a vyřeší případný problém. Tento systém nám plně vyhovuje.

Nikolas Adámek, Cacovické závody s.r.o.