Vzdálená podpora
Stáhnout

Microsoft Office 365 pro domácnosti

Office 365 pro domácnosti


Office pro vás a vaši domácnost

Office 365 pro domácnosti je předplatné navržené k tomu, aby vám a členům vaší domácnosti umožnilo pracovat prakticky odkudkoliv a na vašem oblíbeném zařízení.

Teď obsahuje nové aplikace Office 2016 pro PC a Mac.

Kompatibilní s Windows 7 a novějšími verzemi. Office 2016 pro Mac vyžaduje Mac OS X 10.10. Je potřeba mít účet Microsoft.

Nainstalované aplikace Office

Získáte nainstalované aplikace, které znáte a kterým důvěřujete – Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access. Popisek s podrobnostmi o Publisheru a Accessu a aktuálních verzích aplikací Office

Teď obsahuje nové aplikace Office 2016 pro PC a Mac.

Práce na různých zařízeních

Získáte nainstalovaný Office pro pět počítačů PC nebo Mac, pět tabletů a pět telefonů (včetně zařízení s Windows a Androidem™ a zařízení Apple®).

Výhody předplatného až pro 5 uživatelů

Každý uživatel získá 1 TB cloudového úložiště OneDrive a k tomu měsíčně 60 minut volání na mobilní telefony i pevnou linku přes Skype.Office 365 pro domácnosti obsahuje:

Nainstalované aplikace Office

Vždycky budete mít nejnovější nainstalované verze Wordu, Excelu, PowerPointu, OneNotu, Outlooku, Publisheru a Accessu. Své nápady si budete moct zaznamenat způsobem, který vám nejvíce vyhovuje – pomocí klávesnice, pera nebo dotykové obrazovky.

Práce na různých zařízeních

Získejte nainstalovaný Office na pět počítačů PC nebo Mac, pět tabletů a pět telefonů (včetně zařízení Apple® a zařízení se systémy Windows a Android™).

Dostupnost aplikací a funkce se liší v závislosti na platformě a zařízení.

PC: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access ve verzích Office 2016. Vyžaduje se systém Windows 7 nebo novější.

Mac: Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook ve verzích Office 2016. Office 2016 pro Mac vyžaduje Mac OS X 10.10 nebo novější.

Tablet s Windows: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access ve verzích Office 2016. Vyžaduje se systém Windows 8 nebo novější. Aplikace Office Mobile (Word, Excel, PowerPoint a OneNote) vyžadují Windows 10.

Telefon s Windows: Aplikace Office Mobile (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook Pošta a Outlook Kalendář) vyžadují Windows 10.

iOS: Office pro iPad® a iPhone® vyžaduje systém iOS 8.0 nebo novější. Office pro iPad Pro® vyžaduje systém iOS 9.0 nebo novější.

Android: Office pro Android™ si můžete nainstalovat na tablety a telefony, které splňují tyto podmínky: Běží na nich systém Android verze KitKat 4.4 nebo novější a mají procesor ARM nebo Intel x86.

Office pro celou domácnost

Výhody svého předplatného, jako například snadnou instalaci do zařízení členů domácnosti, bonusové online úložiště navíc a měsíční minuty volání přes Skype, můžete sdílet až se čtyřmi členy své domácnosti.

Přístup odkudkoliv

Získáte 1 TB cloudového úložiště na OneDrivu pro každého z až pěti uživatelů. Díky online úložišti můžete dokumenty, fotky a videa upravovat a sdílet prakticky odkudkoliv.

Stále v kontaktu díky Skypu

Díky 60 minutám volání přes Skype (na uživatele, pro až pět uživatelů) měsíčně můžete zůstat v kontaktu s rodinou a přáteli z celého světa. S minutami volání přes Skype můžete volat na mobilní telefony a pevné linky z libovolného zařízení, na kterém máte nainstalovaný Skype, třeba z mobilního telefonu, tabletu, televize apod.

Vždycky aktuální

S aktivním předplatným Office 365 pro domácnosti si už nebudete muset dělat starosti s upgradováním Office, protože budete mít vždycky ty nejnovější aplikace, funkce a služby Office.

Podpora od Microsoftu

Jako předplatitelé Office 365 můžete získat pomoc přímo od odborníků vyškolených společností Microsoft – přes telefon nebo chat a bez dalších poplatků.


Orientační cena ročního předplatného 1.935 Kč bez DPH / 2.341 Kč s DPH.


Zaujala Vás tato nabídka? Chcete se na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat:

Vybrané reference

Dlouho jsem pro svoji firmu hledal kvalitního IT partnera, nyní, když jsem začal spolupracovat s firmou ARDin CZ, pomohli mi v komunikaci s dodavateli ostatních systémů.

Doc.Ing. Boris Gajdošík CSc., ALBION MORAVIA s.r.o.

O naše počítače a servery je výborně postaráno, nyní se již mohu plně věnovat chodu společnosti. Náš partner v IT nabízí špičkové softwarové řešení a skvělou flexibilitu.

Ing. Václav Starý, prokurista společnosti DHV PRO, spol. s r.o.