Vzdálená podpora
Stáhnout

Microsoft office 365 Exchange plan 1

Exchange online P1


Poskytněte svým zaměstnancům nejnovější služby pro spolupráci a získejte kontrolu nad IT i flexibilitu, se kterou budete řídit firmu.

Podpořte své týmy

Dejte svým týmům možnost dosahovat lepších výsledků za kratší dobu díky snadnému sdílení souborů, spoluvytváření v reálném čase a online schůzkám, ke kterým se dostanou všude.

Přizpůsobte si služby

Získejte přesně ty služby, které potřebujete. Zkombinujte Office 365 s vašimi stávajícími investicemi a propojte služby pro různé uživatele.

Získejte kontrolu nad IT

Snižte režijní náklady na informační technologie, ale neztrácejte nad nimi kontrolu. Přejděte do cloudu podle svých potřeb, zjednodušte správu a zautomatizujte úlohy.


Plán Exchange online P1 obsahuje:

Online služby

E-mail a kalendáře

Používejte profesionální e-mail ve známém prostředí Outlooku s mnoha funkcemi na svém stolním počítači nebo pomocí Outlook Web Appu ve webovém prohlížeči. Získejte 50GB poštovní schránku pro každého uživatele a posílejte přílohy až do velikosti 150 MB.

Podpora outlooku

Uživatelé můžou k Exchange Online připojit podporované verze Outlooku a používat bohatě vybavenou klientskou aplikaci, kterou už znají.

Webový přístup

Přístup pomocí webové klientské aplikace nabízí Outlook na webu, který poskytuje špičkové rozhraní prohlížeče stejné jako u plnohodnotné klientské aplikace Outlook.

Aplikace outlook

Zvyšte svoji produktivitu na telefonu a tabletu s aplikací Outlook pro iOS a Android.

Správa doručené pošty

Díky funkci Nepotřebné se můžete soustředit na ty nejdůležitější zprávy. Tato funkce čistí vaši složku Doručená pošta a nastavuje pravidla, která odpovídají vašemu způsobu práce, a využívá přitom strojové učení.

Spolupráce na dokumentech

Ukládejte přílohy jediným kliknutím přímo na OneDrive pro firmy a sdílejte odkaz na soubor, to vše rovnou z Outlooku na webu.

Skupiny

Skupiny Office 365 zjednodušují spolupráci tím, že umožňují týmům samostatně organizovat obsah, spolupracovat v různých nástrojích a zařízeních a využívat vzájemných zkušeností.

Sdílené kalendáře a kontakty

Porovnávejte kalendáře při plánování schůzek a využívejte funkce pro spolupráci, jako jsou sdílené kalendáře, skupiny, globální adresář, externí kontakty, úkoly, konferenční místnosti a možnosti delegování

Aplikace jiných výrobců pro outlook

Ušetřete čas strávený přepínáním aplikací díky modelu rozšíření, který umožňuje přidávat webové aplikace třetích stran do Outlooku i Outlooku na webu jako moduly plug-in.

Zapezpečení

Každou poštovní schránku chrání špičková antimalwarová a antispamová ochrana prostřednictvím služby Exchange Online Protection.

Místní archiv

Udržujte ve složce Doručená pošta pořádek díky automatickému přesouváním starých zpráv do místního archivu.

Spolehlivost

Se smlouvou o úrovni služeb se zaručenou 99,9% dostupností a finanční zárukou můžete být klidní, protože máte jistotu, že služby jsou dostupné.

Zabezpečení

Špičkové bezpečnostní postupy s pěti úrovněmi zabezpečení a preventivním monitorováním uchovávají data zákazníků v bezpečí.

Ochrana osobních údajů

Data patří vám. My je uchováváme v bezpečí a chráníme vaše soukromí.

Správa

Portál pro správu nabízí pracovníkům IT podrobné možnosti konfigurace služeb. Pracovníci můžou použít online portál nebo automatickou správu s příkazy PowerShellu. A na cestách můžou služby spravovat v aplikaci Správce.

Aktualizace

Nemusíte platit za upgrady verzí – aktualizace jsou součástí předplatného. Zákazníkům Office 365 se nové funkce doručují způsobem, který si nastaví jejich oddělení IT.

Integrace služby Active Directory

Spravujte přihlašovací údaje a oprávnění uživatelů. Využijte jednotné přihlašování a synchronizaci se službou Active Directory.

Podpora

Telefonická podpora při všech problémech s IT funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V méně naléhavých případech můžete zadávat požadavky na služby přímo na portálu pro správu.Zaujala Vás tato nabídka? Chcete se na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat:

Vybrané reference

Když jsme hledali spolehlivou společnost, která by nám zajistila kamerový systém u nás ve firmě, zvolili jsme právě firmu Ardin. Zpětně hodnotíme, že jsme nemohli vybrat lépe. Technici vše profesionálně a rychle nainstalovali, zaškolili nás a poskytli nám kvalitní podporu. Víme, že se na firmu ARDin můžeme vždy s klidným srdcem obrátit.

Robert Harenčák, RM interiéry s.r.o.

O naše počítače a servery je výborně postaráno, nyní se již mohu plně věnovat chodu společnosti. Náš partner v IT nabízí špičkové softwarové řešení a skvělou flexibilitu.

Ing. Václav Starý, prokurista společnosti DHV PRO, spol. s r.o.